Darmowe strony z kasynami online. Zagraj już teraz!

Spread the love

Platformy transakcyjne online to narzędzia programowe, które są niezbędne do handlu instrumentami finansowymi w Internecie: bez platformy nie można handlować online. Wybór idealnej platformy handlowej jest pierwszym krokiem, jeśli chcesz rozpocząć handel na właściwej stopie. Testujemy ponad 177 platform każdego roku, aby zaoferować obiektywne, prawdziwe i wyczerpujące informacje.

Najlepsze platformy transakcyjne online: Ranking 2021

Przejdźmy od razu do prezentacji brokerów z doskonałymi platformami. Jeśli szukasz darmowej platformy handlowej, to jest to właściwe miejsce, ponieważ 6 narzędzi, które prezentujemy, są w 100% darmowe.

Capital.com

Capital.com

Pierwszą platformą, którą Państwu prezentujemy, jest ta oferowana przez brokera Capital.com (odwiedź oficjalną stronę tutaj) i jest to obecnie jedna z najbardziej znanych w branży i jedna z najlepszych stron handlowych. Powstała w 2017 roku z pomysłu twórców brokera, z biegiem czasu była wielokrotnie zmieniana, aby nadal odzwierciedlać potrzeby inwestorów.
Platforma Capital.com może być używana bezpośrednio online poprzez przejście do strony internetowej brokera. Alternatywnie, dla wszystkich tych, którzy lubią smartfony i aplikacje, można pobrać doskonałą aplikację ze sztuczną inteligencją zaprojektowaną przez brokera, aby otworzyć drzwi inteligentnego handlu dla tych, którzy chcą robić to mobilnie.

Usługi na platformie są na wysokim poziomie i są zaprojektowane tak, aby ułatwić życie przedsiębiorcy przy zawieraniu transakcji. Capital.com oferuje za darmo cały szereg przydatnych rozwiązań, aby handlować w sposób sprawny i świadomy. Przyjrzyjmy się teraz głównym usługom na platformie, aby zrozumieć, w jaki sposób ułatwiają one operacje finansowe:

1 – Sztuczna inteligencja

Specjalną techniką skutecznego handlu jest wykorzystanie unikalnej platformy sztucznej inteligencji (skorzystaj z niej tutaj). Handel tradera jest właściwie niczym innym jak ciągłym poszukiwaniem idealnych rozwiązań, które można zastosować w praktyce w swoim handlu. Są to te szczególne momenty, kiedy handel jest bardzo wygodny, a szanse na osiągnięcie zysku są wysokie.

W celu uzyskania sygnałów handlowych konieczne jest przeprowadzenie analizy rynku, zarówno technicznej jak i finansowej, dzięki czemu można uzyskać ważne wskazówki do działania. Capital.com wymyślił inne rozwiązanie. Posiada w swojej platformie możliwość automatycznego otrzymywania sygnałów handlowych.

Te porady handlowe są przetwarzane i wysyłane przez ekspertów pracujących dla brokera. Nieustannie poszukują oni dobrych okazji handlowych na wszystkich rynkach: Forex, indeksy, towary, kryptowaluty. Po zidentyfikowaniu sygnałów wysyłają przedsiębiorcy instrukcje, jak je wykorzystać i handlować. Chcesz wypróbować inteligencję handlową Capital.com? DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ TUTAJ!

2 – Kurs handlowy

Usługi Capital.com nie kończą się na tym. Broker zyskał miano jednego z najlepszych w branży handlowej, ponieważ bardzo dba o swoich klientów. Jednym ze sposobów jest przekazywanie wiedzy na temat skutecznego handlu. Dlatego też Capital.com zaprojektował kurs handlu przeznaczony specjalnie dla początkujących.

Kiedy zaczynasz handlować istnieje duże ryzyko przegranej, ponieważ nie wiesz, jak obsługiwać platformę i rynki. W celu rozwiązania tego problemu Capital.com przygotował podstawowy kurs dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj i pobierz BEZPŁATNY kurs Capital.com dla początkujących.

3 – Menedżer konta

Nie jest przypadkiem, że Capital.com jest uważany przez wielu za najlepszą platformę handlową. Dzięki jego funkcjom, traderzy mają jasny pogląd na to, jak kierować swoimi decyzjami handlowymi. Rynki mogą być trudnym i zdradliwym miejscem do interpretacji. Czasami mogą zastawiać na Ciebie pułapki, gdy jesteś w trakcie dokonywania transakcji. Capital.com rozumie to i oferuje swoim klientom usługę zarządzania kontem.

Wszyscy nowi handlowcy u brokera mogą zarejestrować się na platformie i skontaktować się z osobistym menedżerem konta, który jest gotowy do rozwiązywania problemów handlowców i udzielania porad w celu poprawy handlu. Jest to darmowa usługa, z której każdy może skorzystać. Menedżer konta jest gotowy udzielić wskazówek, jak handlować i które aktywa mogą być najbardziej odpowiednie w danym momencie. Dołącz do Capital.com teraz i skorzystaj z usługi Account Manager.

eToro

etoro deposit

Na tym samym poziomie co Capital.com jest inny świetny broker do handlu online, a mianowicie eToro (sprawdź oficjalną stronę tutaj). Chcemy tutaj również porozmawiać o eToro, ponieważ ich platforma zawsze była jedną z najbardziej rewolucyjnych w branży i od lat inspiruje wielu ludzi do zostania traderami.